Operator maszyn budowlanych

Oferta pracy dodana przez: Kadry Budirem, w kategorii: Budowa / Remonty

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Kadry Budirem, w dniu: 2021-08-11

Pełna treść ogłoszenia:

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych zatrudni pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • praca na budowach realizowanych przez firmę

Wymagania

  • mile widziana praktyka w zawodzie;
  • możliwość przyuczenia i podniesienia kwalifikacji na koszt firmy.

Oferujemy

  • pracę na stałe;
  • możliwość delegacji (praca w kraju i zagranicą)
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • gwarantujemy zakwaterowanie oraz diety.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku na adres:
41-219 Sosnowiec, ul. Kosynierów 34A
lub mailowo:
kadry@budirem.pl
 tel. 512-024-155,  32 291-70-05,  32 291-70-06

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Lucjan Macek, Ewa Żurek Sp.J. w Sosnowcu, ul. Kosynierów 34A

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 512024155

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiLegnica.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty