Cieśla, Zbrojarz, Murarz, Betoniarz, Pracownik ogólnobudowlany

Oferta pracy dodana przez: Kadry Budirem, w kategorii: Budowa / Remonty

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Kadry Budirem, w dniu: 2021-08-23

Pełna treść ogłoszenia:

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych.

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  •  praca na budowach realizowanych przez firmę na ternie całego kraju i za granicą

Wymagania

  • dyspozycyjność (praca w delegacji)
  • mile widziana praktyka w zawodzie

Oferujemy

  •  pracę na stałe
  •  bardzo dobre wynagrodzenie
  •  duże perspektywy rozwoju zawodowego
  •  możliwości zdobycia praktyki i doświadczenia
  •  pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Legnica

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 512024155, E-mail: kadry@budirem.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiLegnica.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty