Obrączki ślubne z Twojego złota.
Złote obrączki ślubne są jednym z podstawowych elementów organizowania ślubnej uroczystości. Wybór jest bardzo duży. W swojej ofercie posiadamy kilkaset modeli obrączek ślubnych, które przed zakupem mogą Państwo obejrzeć osobiście w naszym sklepie jubilerskim w Legnicy. Gwarantujemy szybki czas realizacji oraz dostawy. Na stronie Jubiler Legnica znajdziesz niezwykle urozmaiconą ofertę obrączek  z każdej kolekcji.
 Obrączki z żółtego złota są zamawiane najczęściej. Obrączki z brylantami są o wiele bardziej atrakcyjne, ale za to droższe. Można wybrać także bardzo modne i oryginalne obrączki dwukolorowe. Obrączki dwukolorowe to propozycja dla nowoczesnych par, które pragną posiadać oryginalną biżuterię ślubną. Można też, zamiast obrączek obdarzyć się pierścionkami. Pierścionki z brylantami są z pewnością bardzo efektowne i spore. Brylanty w nazewnictwie jubilerskim to diamenty formy okrągłej z pełnym tzw. oszlifowaniem brylantowym.
Szukasz nowoczesnych wzorów? Dobrze trafiłeś. Nasz sklep jubilerski to nie tylko ogrom gotowych produktów jubilerskich, ale także możliwość wykonania niepowtarzalnych przedmiotów  życzenie klienta. Co ważne, większość elementów wykonujemy ręcznie i ręcznie je polerujemy – jeśli obrączka lub pierścionek mają być darowane od serca, muszą być także z sercem wykonane.

Naprawa biżuterii złotej

naprawa uszkodzonej biżuteriiNiejednokrotnie zdarza się, że zdejmując jakąś część naszego ubioru zahaczamy o biżuterię powodując jej uszkodzenie. Zazwyczaj jest to kolczyk, broszka lub zawieszka. Czasem uszkodzeniu ulegają bransolety lub pierścionki. Najczęściej problemy stanowią wypadające z opraw drogocenne kamienie, ale również zdarzają się złamania czy ukruszenia elementów biżuterii.

W naszym salonie jubilerskim możemy uratować Państwa biżuterię.

Najczęściej wykonywane usługi biżuterii złotej z tego zakresu to:

  • naprawa zerwanych łańcuszków i bransoletek
  • lutowanie sztyftów w kolczykach
  • wymiana zamków i zapięć
  • oprawa brakujących kamieni
  • korekta rozmiaru obrączek i pierścionków
  • dopasowanie biżuterii do indywidualnych potrzeb
  • i inne

Każda z usług traktowana jest indywidualnie. Nasz personel postara się udzielić jak najlepszych informacji co do możliwości naprawy uszkodzonej biżuterii.

Oferta usług:

Jubiler
Moda
Pozostałe usługi ślubne
Ślub i wesele
Okazje

Obszar działania:

LegnicaJesteś włascicielem tej firmy? Edytuj dane firmy

WTYCZKA TUWI KONTAKT
wtyczka tuwi kontakt - wiadomość