Pracownik ochrony

Oferta pracy dodana przez: Makropol Sp. z o.o., w dniu: 2022-06-15

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Makropol Sp. z o.o. zatrudni na  stanowisko pracownik ochrony.

Miejsce pracy – Polkowice lub Legnica.

Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy.

Gwarantujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- pełne umundurowanie i niezbędne narzędzia do pracy,

- możliwość wyrobienia dodatkowych godzin.

Wymagania:

- niekaralność

- obsługa komputera

Wynagrodzenie wypłacamy zawsze w terminie.

Obowiązki:

- wykonywanie czynności związanych z ochroną fizyczna mienia,

- godne reprezentowanie firmy.

Mile widziane:

  • Orzeczenie o niepełnosprawności

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu 663 555 769 lub 663 555 710

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Legnica

Wymiar czasowy pracy: Inny

Forma zatrudnienia: Inny

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 663555769, E-mail: j.sroka@makropol.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiLegnica.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty