Brygadzista robót melioracyjnych

Oferta pracy dodana przez: Maryna Shcherbyna Silesiaing, w kategorii: Budowa / Remonty

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Maryna Shcherbyna Silesiaing, w dniu: 2018-09-27

Pełna treść ogłoszenia:

Grupa Silesiaing zajmująca się inżynierią środowiska w ciągu dróg ekspresowych i autostrad poszukuje: Brygadzistę robót melioracyjnych

Miejsce wykonywania pracy: Leszno, Kostrzyn nad Odrą, Bolków-Jawór (praca w delegacji).

Zakres obowiązków:

• organizowanie przebiegu robót budowlanych zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i dokumentacją techniczną;
• kierowanie zespołem brygad pracowniczą;
• nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych prac;
• zarządzanie materiałami i sprzętem na budowie;
• nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP;
• raportowanie postępu prac na budowie.

Wymagania:
• doświadczenie w branży budowlanej;
• obsługa niwelatora oraz innego sprzętu budowlanego;
• umiejętność czytania rysunków technicznych;
• prawo jazdy kat. B.

Prosimy o przesłanie CV na maila maryna.shcherbyna@silesiaing.pl lub kontakt telefoniczny 605 561 855

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Bolków

Wynagrodzenie: 3500-4500 zł/mies.

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 605 561 855

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiLegnica.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty