Praca na magazynie

Oferta pracy dodana przez: Katowice Jobimpulse, w kategorii: Pozostałe

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Katowice Jobimpulse, w dniu: 2020-03-20

Pełna treść ogłoszenia:

Zadania:

  • zbieranie zamówień
  • pakowanie towaru

Oczekiwania:

• książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych- warunek konieczny!

  • gotowość do pracy w systemie: 6.00-14.00 lub 8.00-16.00 lub 17.00-1.00
  • sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • stawka: zmiany dzienne- 22zł/h zmiana nocna- 26zł/h
  • umowa zlecenie na okres ok. 2 miesięcy
  • możliwość korzystania z karty Multisport
  • premia za polecenie kandydatów do pracy

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Nowa Wieś Legnicka

Wynagrodzenie: 22-26 zł brutto/h

Wymiar czasowy pracy: Dodatkowa / sezonowa

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: +48502659739

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiLegnica.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty